Regulamin

Zwroty

Przed odesłaniem towaru zachęcamy Państwa do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy na stronie https://thomasss.pl/kontakt.html zwłaszcza w przypadku chęci wymiany towaru, abyśmy mogli dokładnie uściślić co dokładnie Państwo potrzebują i aby ewentualna wymiana towaru nie była wymianą metodą na „chybił - trafił”.

Masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki (prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość). Możesz dokonać zwrotu towaru odsyłając go wraz z formularzem zwrotu towaru. Wypełnij go dokładnie, pamiętając o wyraźnym wpisaniu swojego numeru konta bankowego oraz o podpisaniu dokumentu. Zapakuj zwracany produkt tak aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie i wraz z podpisanym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość odeślij go na adres:

THOMASSS Tomasz Szymański

ul. Inwalidów Wojennych 3/14, 69-110 Rzepin

Pamiętaj:

  • W przypadku odstąpienia od umowy w ramach ustawy o prawach konsumenta z dnia 30. maja 2014 roku koszt przesyłki zwrotnej (koszt odesłania towaru do sprzedawcy) ponosi kupujący.
  • Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
  • Jeśli zapłaciłeś za zamówienie gotówką przy odbiorze i wypełniłeś wskazane w formularzu pole rachunku bankowego – zwrot należności nastąpi na konto wskazane w formularzu.
  • Uwaga - nie odbieramy przesyłek pobraniowych oraz przesyłek wysłanych na koszt adresata.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30. maja 2014 roku sklep dokona zwrotu środków w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwrotu towaru na rachunek bankowy podany przez klienta w formularzu zwrotu towaru. Należy przy tym pamiętać, że konsumentowi odstępującemu od umowy zostanie zwrócony koszt ceny towaru + koszt najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. (podstawa prawna: art. 32 ust 1, 33, 34 ust. 2 ustawy o prawach konsumenta)

Prosimy mieć na uwadze, że ustawa o prawach konsumenta z dnia 30. maja 2014 roku (w tym prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa) nie dotyczy osób fizycznych, które są przedsiębiorcami i jednocześnie dokonały zakupu towaru w celu związanym z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą. W takim przypadku przed jakimkolwiek zwrotem towaru prosimy wcześniej o kontakt z nami przez formularz kontaktowy na stronie https://thomasss.pl/kontakt.html.

Reklamacje

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji bardzo prosimy o kontakt z nami przez formularz kontaktowy na stronie https://thomasss.pl/kontakt.html. Obsługa Sklepu wskaże Państwu dalsze postępowanie.

Do reklamowanego produktu dołącz opis reklamacji wraz z numerem swojego konta bankowego oraz datą i czytelnym podpisem. W przypadku uznania reklamacji wymienimy towar jeśli będzie to możliwe i zwrócimy dodatkowe koszty przesyłki na podany numer konta bankowego lub zwrócimy całkowity koszt zakupu wraz dodatkowymi kosztami wysyłki zwrotnej towaru, jeśli wymiana towaru na nowy nie będzie możliwa.

Adres do zwrotu towaru:

THOMASSS Tomasz Szymański

ul. Inwalidów Wojennych 3/14, 69-110 Rzepin

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie jak to tylko możliwe, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi (wymiana, naprawa, zwrot gotówki).

Pamiętaj:

  • Wybierz pewny sposób dostarczenia przesyłki - zachowaj potwierdzenie nadania.
  • Uwaga - nie odbieramy przesyłek pobraniowych oraz przesyłek wysłanych na koszt adresata.


www.thomasss.pl
Nasz sklep internetowy używa plików Cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.